De vakantie begon dus woensdag, midden in de week. Dat had van doen met een afspraak die al ruim een jaar in de agenda stond, de liefde moest worden gevierd, aldus mijn broertje en zijn inmiddels kersverse vrouw.

Het begon een paar maanden geleden al met een date met een stapel vrouwen in een bruidswinkel. We zochten toen een mooie jurk uit en vrijdag was dan eindelijk het moment dat ie aan mocht.

Wat werd het een prachtige en heerlijk ongedwongen dag in Wijk aan Zee. Het weer liet werkelijk niets te wensen over en het bruidspaar genoot zichtbaar. Alle neefjes en nichtjes van het bruidspaar kregen een rol als bruidskind en mijn meisjes vonden dat echt fantastisch.

De drie nichtjes waren werkelijk plaatjes in hun bloemige jurkjes en met hun mooie haarband en natuurlijk zagen ook alle neefjes er fantastisch uit.

Tussen alle formele momenten door was er tijd om lekker te spelen en dat maakte dat het een ongedwongen dag werd. Het creëerde een relaxte sfeer die dan weer prachtig matchte met hoe ik mijn broertje en schoonzusje ken. Overigens was alles werkelijk tot in de puntjes geregeld.

De liefde werd gevierd, en hoe! Het werd een dag om niet meer te vergeten.


Foto: de drie nichtjes in afwachting van de bruid en het vierde nichtje. Het delen van foto’s van het bruidspaar laat ik aan henzelf.