Met een vakantie in de pocket en nog zo’n beetje een ziljoen verhuisklussen te doen, was het wel weer eens tijd voor een project met veel dozen. En kasten.

Want als ik het project verhuizen zou moeten samenvatten, zou ik willen zeggen dat er veel om dozen en kasten draait. We hebben maar heel weinig kasten daadwerkelijk verhuisd en mogelijk is dat precies de oorzaak van de dozen-en kasten focus.

We hebben/hadden te weinig en te kleine kasten, die moesten dus aangevuld en uitgebreid met als gevolg dat het heel veel dozen met daarin kasten kwamen. En het is bepaald een klus om daar kasten buiten die dozen van te maken.

Er is inmiddels veel in gebeurd en de meiden hebben prachtige kasten gekregen. De kast beneden is geheel in huis en zit bijna in elkaar. Ook werden twee inbouwkasten op maat besteld. Die bestelling was vlak voor de vakantie klaar voor verzending en werd uiteindelijk afgelopen donderdag bezorgd.

Met als gevolg dat de eerste verdieping weer eens vol met dozen staat. Het in elkaar zetten van kasten blijkt altijd ingewikkeld dan van tevoren bedacht, maar ik verwacht dat het de komende week wel zal lukken.

Het is wel ietwat spijtig dat we nog niet geheel door de vakantiewas- en spullen heen waren er nu wat sprake is van interferentie tussen was en doos en kast.

Recent heb ik me bedacht dat een verhuizing een dusdanig groot life event is, dat het best ok is om daar gewoon een jaar de tijd voor te nemen. Vanuit dat perspectief is het goed uit te leggen dat de housewarming nog niet aan de orde is geweest en heeft de was/kast/doos interferentie nog even de tijd om zich op te lossen.

Dat scheelt mij weer in de stress.