We wonen nu precies een week in Veldhoven en ik zou willen stellen dat het een bewogen week week was. Tussen al het verhuisgeweld door werd er gesport, gekerstdineerd, gekerstborreld (x2), gewerkt, geklust, geshopt, gepoetst en verjaard. De kids gingen natuurlijk ook nog naar school, dus werd er gehuiswerkt en er werd huiswerk geskipt.
De eerste paar dagen na de verhuizing werd er gekampeerd, inmiddels is er in ieder geval sprake van een iets luxere variant van kamperen. Er zijn nog altijd zo’n beetje een miljoen dingen te doen, maar de lijst van afgevinkte klussen wordt ook groter. Helaas komt er ook met regelmaat weer een extra klus bij, maar dat zal er wel bijhoren.
Op deze laatste dag voor mijn vakantie was er sprake van een mijlpaal wat mij betreft. Ten eerste werd onze nieuwe tafel geleverd, daar ga ik nog eens apart over schrijven, en daarnaast bereidde ik een heuse maaltijd.
Op maandag vond ik tijd en ruimte om de keuken wat te poetsen en te fatsoeneren. Daarnaast was ik aan het peinzen over hoe de handel in te gaan richten. Van de keukenspullen ligt een groot deel nog in Eindhoven te wachten op een verhuizing en dat geeft ruimte om rustig na te denken over wat waar neer te leggen.
Op dinsdag wilden de kids graag een agv’tje en dus gingen we via de supermarkt langs het oude huis om pannen en borden te halen. Het eten was vervolgens lekker, het was fijn om aan tafel te eten en welke keukenspullen nu precies waar terecht gaan komen is nog altijd niet helemaal duidelijk. De tijd zal het wel leren.
Om nou te vieren dat het vakantie is vonden we een glaasje wijn best toepasselijk, alleen had de kurkentrekker het nog niet tot een verhuisdoos weten te schoppen. De garage begint inmiddels wel voorzichtig ingericht te raken en dus kon de man er tools bij zoeken om de fles open te maken. De wijn smaakte extra goed!